Biodermogeneza to nowoczesna oraz nieinwazyjna technologia usuwania rozstępów, wiotkości i pozostałych problemów skóry Zabieg wsparty jest na wykorzystaniu synergii pola elektromagnetycznego z elektrostymulacją oraz próżnią wraz z właściwie wybranymi artykułami kosmetycznymi. Biodermogeneza polega na regenerowaniu oraz reaktywowaniu naturalnych mechanizmów fizjologicznych w skórze właściwej bez czasu rekonwalescencji, efektów ubocznych oraz bez żadnego ograniczenia dla chorego. Umożliwia na ograniczenie widzialności rozstępów już od pierwszego zabiegu.

Czym są rozstępy?

Rozstępy są uszkodzeniami występującymi głęboko w tkance podskórnej, równolegle do funkcjonujących naprężeń. Występują w czasie intensywnego wzrostu (więc widzimy je już u kilkunastoletnich dziewcząt oraz chłopców). Podstawą bezpośrednią jest natychmiastowe napinanie skóry i zmiany hormonalne w systemie, identycznie jak w trakcie ciąży lub w czasie menopauzy.

Czym jest biodermogeneza?

Biodermogenezajest to zupełnie innowacyjne rozwiązanie lecznicze, jakie umożliwia własnej skórze na odbudowę przez odnowienie jej naturalnych funkcji biologicznych na ich największym poziomie. Owa kompletna kuracja przeciwstarzeniowa wygładza zmarszczki, nawilża oraz uelastycznia skórę i usprawnia owal twarzy. Dzięki biodermogenezie są pobudzane fibloblasty do produkcji kolagenu rodzaju III, więc kolagenu młodzieńczego. W sumie jest mało zabiegów, jakie zapewniają taki rezultat. Biodermogeneza to związanie trzech technik : pole elektromagnetyczne, próżnia, elektroporacja z wejściem treści czynnych w formie kwasu hialuronowego oraz glikoli. W owej nieinwazyjnej metodzie oddziałujemy na poziomie komórki oraz powierzchni międzykomórkowej. W trakcie zabiegu jest poprawa krążenia przez oddziaływanie próżni, stymulujemy też tzw. pompę sodowo-potasową, dzięki czemu następuje regeneracja wędrówki jonów sodu oraz potasu poprzez ściany komórkowe.

Biodermogeneza – rezultaty

Biodermogeneza wywołuje intensywną produkcję nowego kolagenu oraz elastyny, co potwierdzono w biopsjach. Oddziaływanie pola elektromagnetycznego jest zarządzane wprost poprzez system BIO-FEED-BACK, pobudzając pompę sodowo – potasową w taki sposób by podnieść odżywienie i pracę fibroblastów, doprowadzając do neokolagenogenezy (produkcji innego kolagenu) już w czasie 48 godzin po zabiegu. Skupione oddziaływanie pola elektromagnetycznego zdecydowanie usprawnia wygląd twarzy – podwyższenie opadającego owalu twarzy, wywołuje zagęszczenie oraz poprawę sprężystości skóry okolicy twarzy oraz szyi.

Biodermogeneza to pewny zabieg na rozstępy. Nie ma rezultatów ubocznych, wszelkie zmiany występują delikatnie oraz systematycznie. Nie bez znaczenia jest fakt wyraźnego wzmocnienia napięcia skóry, jaka staje się jędrniejsza oraz odmłodzona. Do tychże rezultatów przyczynia się duża poprawa ukrwienia, natomiast też kształtowanie figury. Specjalną poprawę można zauważyć na piersiach, na co wpływ ma wykorzystanie odpowiednich kosmeceutyków, jakich oddziaływanie jest silniejsze, aniżeli ma to miejsce w wypadku środków dostępnych w drogeriach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj